Zaproszenie na warsztaty ozdób i dekoracji z masy solnej

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na cykl warsztatów w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Pierwsze warsztaty odbędą się 20.10.2021 roku w świetlicy wiejskiej w Golicach. Zaczynamy od godziny 15:00.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Panią Stanisławę Kopczyńską, która zajmuje się tworzeniem koszyczków, ozdób i dekoracji z masy solnej na co dzień. Prowadzący warsztaty pokaże, w jaki sposób przygotować masę solną i jak z niej tworzyć. Następnie będzie pomagać i instruować uczestników przy ich samodzielnej pracy z masą solną.

Gwarantujemy niezbędne produkty i elementy do wykonania ozdób. Dla każdego uczestnika zostanie przygotowane miejsce do samodzielnej pracy. Na uczestników będzie czekał poczęstunek. Każdy otrzyma gadżety promujące zadanie.

Jednocześnie informujemy Państwa, że kolejne warsztaty, tym razem warsztaty florystyczne odbędą się 27.10.2021 roku w świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Górnym.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

www.niw.gov.pl