Amfiteatr

Znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 32.

W okresie letnim miejsce wykorzystywane do organizacji imprez kulturalnych takich jak: koncerty, festiwale, dni miasta itp. , których organizatorem jest Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

Amfiteatr wyposażony jest wznoszącymi się schodkowo – rzędami siedzeń dla widzów otoczony terenem leśnym.

Pole namiotowe

Miejsce położone przy Amfiteatrze Miejskim w Cedyni, w całości pokryte naturalna trawą, otoczone lasem, ogrodzone. Miejsce przystosowane do rozpalenia ogniska, posiadające zadaszenie z ławą i miejscami siedzącymi.

Miejsce wykorzystywane do kąpieli w Cedyni – cedyńskie miejsce wykorzystywane do kąpieli położone jest na naturalnym cieku wodnym, czynne w okresie letnim od początku lipca do końca sierpnia, codziennie w godzinach 10:00 – 18:00. W miejscu przeznaczonym do kąpieli w Cedyni pracuje dwóch ratowników wyposażonych w niezbędny sprzęt medyczny do pierwszej pomocy m.in. deska ortopedyczna, torba ratownicza R-1, stabilizatory, szyny, itp.
Infrastruktura – komplety ławek plenerowych, grill, 2 zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki dla dzieci, ogrodzona piaskownica dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, piaskowa plaża, skocznia, pontony.
Korzystanie z miejsca wykorzystywanego do kąpieli jest BEZPŁATNE.