Zaproszenie na warsztaty florystyczne

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do działania w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Warsztaty odbędą się 27.10.2021 roku w świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Górnym.
Zaczynamy od godziny 15:00.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Panią Wiolettę Węcławską, która zajmuje się prowadzeniem kwiaciarni w Cedyni od wielu lat. Florystka zaprezentuje co i w jaki sposób można wykonać z kwiatów i dostępnych materiałów. Uczestnicy poznają tajniki jak tworzyć kompozycje kwiatowe na różne uroczystości i wydarzenia oraz do dekoracji domów i mieszkań. Efektem zadania będą samodzielnie stworzone kompozycje z ozdobami i dekoracjami, które uczestnicy zabiorą ze sobą do swoich domów.

Gwarantujemy niezbędne produkty do warsztatów florystycznych. Dla uczestników gwarantujemy poczęstunek.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 03 listopada 2021 roku planowane są warsztaty malowania na szkle, które odbędą się w świetlicy wiejskiej w Łukowicach.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

www.niw.gov.pl