Warsztaty ozdób i dekoracji z masy solnej- relacja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacją z warsztatów ozdób i dekoracji z masy solnej, które odbyły się 20 października 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Golicach.

Warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia” realizowanego przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych.

Warsztaty przeprowadziła doświadczona Pani Stanisława Kopczyńska. Przekazała wszystkim odpowiednie proporcje do stworzenia masy solnej, pokazała co można z niej stworzyć. Następnie pomagała i instruowała uczestników w ich samodzielnej pracy z masą solną. Na uczestników czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną działającą na terenie Gminy Cedynia.

Każdy uczestnik zabrał ze sobą wykonane ozdoby i pamiątkowy fartuszek. Wszystkie zakupione materiały w ramach projektu posłużą świetlicom do kolejnych twórczych warsztatów.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

www.niw.gov.pl