Warsztaty malowania na szkle- zaproszenie

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do działania w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Kolejne warsztaty odbędą się 03.11.2021 roku w świetlicy wiejskiej w Łukowicach.
Zaczynamy o godzinie15:00.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Panią Beatę Rolak, która zajmuje się grafiką, malarstwem i fotografią na codzień. Jest twórcą mozaiki przy ulicy Staromiejskiej w Cedyni. Ma na swoim koncie udział w licznych konkursach, wystawach, plenerach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych jak również prowadzenie warsztatów artystycznych zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z techniką malowania na szkle specjalnymi farbami do szkła Pebeo Vitrail. Każdy uczestnik wykona sam pracę malarską na wazonie i/lub świeczniku. Podczas pracy używać będziemy konturówek oraz farb, które wyróżniają się swoją idealną przejrzystością oraz niezwykłymi barwami. Efektem projektu będą samodzielnie stworzone prace, przypominające witraże, które uczestnicy zabiorą ze sobą do swoich domów. Gwarantujemy niezbędne produkty do warsztatów. Dla uczestników gwarantujemy poczęstunek.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 10 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie z dietetykiem, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Czachowie.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/