Spotkanie z dietetykiem – zaproszenie

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do działania w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Zapraszamy Państwa dnia 10.11.2021 roku na godzinę 15:00 do świetlicy wiejskiej w Czachowie na spotkanie z dietetykiem.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez dietetyka z doświadczeniem, Panią Iwonę Andrzejak, która opowie nam jak dobrze się odżywiać i nie zwariować. Wskaże co jeść, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, szczególnie jak wzmocnić organizm w czasie jesieni. Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie pogadanki i dialogu społecznego. Będzie można zadawać pytania, skorzystać z konsultacji indywidualnej lub dokonać pomiaru swojego ciała. Dla uczestników gwarantujemy poczęstunek i prezent.

Bardzo prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 17 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie z fryzjerem, które odbędzie się w świetlicy osiedlowej w Cedyni.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/