Warsztaty malowania na szkle – relacja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacją fotograficzną z warsztatów malowania na szkle, które odbyły się wczoraj, 3 listopada w świetlicy wiejskiej w Łukowicach.

Warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia” realizowanego przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych.

Warsztaty przeprowadziła Pani Beata Rolak, twórca mozaiki przy ulicy Staromiejskiej w Cedyni, która zajmuje się grafiką i malarstwem na codzień. Przekazała obecnym wskazówki jak rozpocząć i stworzyć własne witraże. Uczestnicy mieli do swojej dyspozycji wazony, świeczniki i bombki. Prowadząca pomagała i instruowała uczestników w ich samodzielnej pracy. Uczestnicy warsztatów stworzyli ozdoby wedle własnych upodobań wykorzystując materiały zakupione w ramach projektu. Na uczestników czekał poczęstunek. Każdy uczestnik zabrał ze sobą wykonane na szkle witraże i pamiątkowe gadżety.

Dodatkowo podczas spotkania odwiedziła Nas osoba z Urzędu Miejskiego w Cedyni, która opowiedziała o projekcie programie „Czyste Powietrze”. Rozdano materiały informacyjne o Programie, przedstawiono podstawowe informacje o Programie i zasadach składania wniosku o dofinansowanie oraz o możliwości uzyskania pomocy w punkcie konsultacyjno-informacyjnego w gminie Cedynia.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 10 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie z dietetykiem, które odbędą się w świetlicy wiejskiej gospodarzy projektu w Czachowie.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/