„Moja Wiosna w Cedyni – w 3D”

UWAGA! Zmieniamy formę oceniania w internetowych konkursach. Trzy prace zostaną wybrane i nagrodzone przez jury konkursowe. W drodze tzw. lajkowania będzie wybierana nagroda publiczności. Zapraszamy do konkursu plastycznego „Moja Wiosna w Cedyni – w 3D”.

Zasady konkursowe są w regulaminie.

Regulamin Internetowego Konkursu Plastycznego „Moja Wiosna w Cedyni – w 3D”

Organizatorem Internetowego Konkursu Plastycznego „Moja Wiosna w Cedyni – w 3D” jest Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu w Cedyni.

Konkurs adresowany jest do najmłodszych dzieci do 12 roku życia z gminy Cedynia.

Cele konkursu:

  1. Rozwijanie aktywności twórczej dzieci
  2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez poznawanie różnych form sztuki

Zasady konkursowe
30 kwietnia na stronie facebookowej Miasto i Gmina Cedynia rozpoczyna się konkurs „Moja Wiosna w Cedyni – w 3D”
7 maja Jury konkursu wybierze i nagrodzi trzy prace.
7 maja o godzinie 9.00 głosowanie publiczności zostanie zakończone.
8 maja wyniki jury i głosowania publiczności będą podane na stronie.

Zwycięzca do nagrody publiczności zostanie wybrany w drodze głosowania internetowego. Zwycięzcą zostaje autor pracy z największą ilością reakcji publiczności pod jego pracą (tzw. lajki).

Technika pracy-dowolna.
Pracę dziecka należy sfotografować i zdjęcie umieścić w komentarzu pod ogłoszeniem w/w konkursu. Umieszczenie zdjęcia pracy plastycznej w komentarzu jest jednocześnie potwierdzeniem jego autorskiego wykonania i przyjęciem warunków regulaminu w/w konkursu.
Do załączonej pracy proszę podać imię oraz wiek dziecka.

Rozdanie nagród odbędzie się w wyznaczonym terminie, po powrocie uczniów do szkół. Nagrodą publiczności jest voucher z jednorazowym wejściem do całorocznego centrum narciarsko -wspinaczkowego. Nagrodę ufundowało Centrum Ski Park w Szczecinie.

Konkurs drogą e-mailową – oferty@ckcedynia.pl. Na podanego e-maila należy wysyłać podpisane prace konkursowe dzieci, które nie biorą udziału w internetowym głosowaniu. W etapie e -mailowym jedna praca zostanie wyłoniona drogą losowania. Prace zostaną ponumerowane, a numerki będą losowane podczas uroczystego wręczania nagród, po powrocie dzieci do szkół. Ponadto każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Foto: http://sp16gdynia.pl/wiosna-w-3d/