Dzień Dziecka w Żelichowie

Zawsze jest dobry czas na świętowanie Dnia Dziecka. Sołectwo Żelichów jest tego bardzo dobrym przykładem. W minioną sobotę, czyli 02.07.2022 r. w Żelichowie odbyła się zabawa dla dzieci właśnie z okazji Dnia Dziecka.

Rada Sołecka zaprosiła panią animator Monikę Kołodziejską, która zawodowo zajmuje się prowadzeniem imprez dla dzieci. Pani animator doskonale spełniła swoje zadanie. Dzieci nie nudziły się nawet przez minutę. Zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, modelowanie balonów, serpentyna w sprayu, malowanie obrazków pt. 'Moje wymarzone wakacje’ i tworzenie wystawy, tańce, przeciąganie liny – to kilka z wielu zabaw, które zorganizowała pani animator.

Oczywiście oprócz zabaw był jeszcze słodki poczęstunek dla wszystkich. Pogoda znakomicie dopisała, humory również, co można zobaczyć w załączonej galerii zdjęć. Dzieci były bardzo zadowolone. Mamy nadzieję, że za rok uda się powtórzyć taką inicjatywę. Ogromne podziękowania dla uczestników zabawy, pani animator Moniki Kołodziejskiej oraz pani sołtys Marii Kraszczyńskiej i Rady Sołeckiej Żelichowa.