Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w webinarium

Webinarium pn. „Dofinansowanie rozwoju MŚP w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego”.

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne webinarium pn. „Dofinansowanie rozwoju MŚP w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego „.

Webinarium odbędzie się 26 listopada 2020 r. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lpi@pyrzyce.pl do dnia 24 listopada 2020 r. do godz. 15:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę webinarium.Liczba uczestników ograniczona, o udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Kiedy?
26 listopad 2020 r. w godz. 10:00–10:40.

Gdzie?
Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (26 listopada 2020 r.). Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?
Dla przedsiębiorców z sektora MŚP z woj. zachodniopomorskiego szukających wsparcia z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorstwa.

Program webinarium
• Powitanie uczestników i przedstawienie planu spotkania.
• Informacje o Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
• Omówienie naboru wniosków w ramach działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji RPO WZ.
• Inne formy wsparcia przedsiębiorstw.
• Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce
Infolinia: 91 881 13 02, 91 88 11 303
e-mail: lpi@pyrzyce.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:
• konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
• publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
• udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.