WOŚP w rygorze specjalnym

COKiS „od zawsze i jeden dzień dłużej” grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i tak samo będzie w tym roku. Z racji „covidowych” obostrzeń Orkiestra przeniesiona została na 31 stycznia, ale niewiele wskazuje, by sytuacja miała się polepszyć. Mimo wszystko cedyński sztab podjął działania, by zebrać tyle ile się da i wpłacić na konto Orkiestry. Wierzymy, że będziecie Państwo z nami.

Baner WOŚP 2021
Baner WOŚP 2021

Już od dziś do 31 stycznia rozpoczynamy Cedyński Kiermasz Różności, na którym będzie można kupić kupon, który zrealizować będzie można w Biurze COKiS, na cedyńskim Placu Wolności 4 pomiędzy godziną 9:00 a 17:00. Przedmioty na Kiermaszu, to dar serca wielu mieszkańców i przedsiębiorców naszej Gminy. Przedmioty można oglądać osobiście lub on-line na stronie cedynia.pl.

31 stycznia – WIELKI FINAŁ, którego transmisję on-line będzie można obejrzeć na platformie YouTube. Tam też odbędzie się prezentacja przedmiotów, które będzie można nabyć dzwoniąc pod 91 41 44 131 , by potem odebrać go w naszym biurze.

Budynek Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, baner 29. finału WOŚP

Przedmioty na aukcje znajdują się na stronie naszego sztabu https://www.facebook.com/sztabcedynia

Oczywiście pieniądze można wrzucać też do puszek wystawionych w różnych punktach miasta, u naszych wolontariuszy, ale będzie także funkcjonować #eSkarbonkaWOSP (https://eskarbonka.wosp.org.pl/v6jprk), do której można będzie przelać pieniądze.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/v6jprk

Mimo utrudnień ORKIESTRA GRA! Cedynia gra razem z nią.

Serdeczne Sie Ma!

Tak wygląda nasza eskarbonka w dniu 2021-01-29:

eSkarbonka WPŚP