Wieczór wspomnień – relacja

I popłynęliśmy… parostatkiem w piękny rejs, w piękny listopadowy wieczór. 4. listopada w Świetlicy Osiedlowej na Sójczym Wzgórzu w Cedyni odbył się wieczór wspomnień. Uczestnicy spotkali się, by wspomnieć zmarłego rok temu polskiego artystę, którego utwory po dzień dzisiejszy słuchają różne pokolenia.

Sala została klimatycznie wystrojona, by wieczór wspomnień nabrał magii: świeczki, lampki, ciepła herbata, słodkości. Scena z odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem, w tle slajdy z wizerunkiem Krzysztofa Krawczyka i jego muzyka – to wszystko pozwoliło gościom na chwilę zadumy i relaksu.
Na scenie wystąpili lokalni wokaliści, którzy prezentowali piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Mogliśmy usłyszeć chór Czciborzanie, duet z Mieszkowic, Wanessę Zagórską oraz Bartka Żugaja. Goście byli oczarowani występami i sami również chętnie śpiewali znane muzyczne dzieła autora.
Organizatorzy dziękują za udział w wydarzeniu wszystkim gościom i zapraszają na kolejny wieczór wspomnień w przyszłym roku.