Warsztaty florystyczne- relacja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacją fotograficzną z warsztatów florystycznych, które odbyły się 27 października 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Górnym.

Warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia” realizowanego przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych.

Warsztaty przeprowadziła doświadczona Pani Wioletta Węcławska. Przekazała wszystkim cenne wskazówki jak rozpocząć i stworzyć piękne stroiki w zależności od posiadanych ozdób. Prowadząca pomagała i instruowała uczestników w ich samodzielnej pracy. Uczestnicy warsztatów stworzyli stroiki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Na uczestników czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez „Przystań smaków”.

Każdy uczestnik zabrał ze sobą wykonane stroiki i pamiątkowe gadżety. Wszystkie zakupione materiały w ramach projektu posłużą świetlicom do kolejnych twórczych warsztatów.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 03 listopada 2021 roku planowane są warsztaty malowania na szkle, które odbędą się w świetlicy wiejskiej w Łukowicach.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/