Święty Mikołaj odwiedził Łukowice i Żelichów

6 grudnia to był dzień prawdziwych niespodzianek i ciężkiej pracy Świętego Mikołaja, który rano spotkał się z burmistrzem Adamem Zarzyckim i obiecał, że odwiedzi wszystkie dzieci w całej gminie.

Jak wiemy do południa odwiedził dzieci w szkole w Cedyni, a wieczorem na swoich saniach z zaprzęgiem  reniferów zajechał do ŁUKOWIC.  Tam czekały na niego dzieci, rodzice i Pani Sołtys Alicja Jaworska oraz zastępca burmistrza Małgorzata Karwan, która pomagała, już wiekowemu Mikołajowi w zabawach z dziećmi. 

Mikołaj nie próżnował – tego dnia odwiedził również grzeczne dzieci w Żelichowie. Tam Mikołaj zjawił się ze swoim mini-pomocnikiem. Przywitała ich Sołtys Żelichowa Maria Kraszczyńska, która przy pomocy Śnieżynek przygotowała poczęstunek. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie paczki. Największą frajdą dla uczestników była gra w świąteczne kalambury.

Pomoc jest konieczna, wszyscy wiemy, że to wiekowy starszy Pan, który liczy sobie ponad 1750 lat. Kolejna wizyta Mikołaja odbędzie się w Orzechowie.  Do zobaczenia Mikołaju!

ŁUKOWICE:

ŻELICHÓW: