Spotkanie z fryzjerem- zaproszenie

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do działania w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Zapraszamy dnia 17.11.2021 roku na godzinę 15:00 do świetlicy osiedlowej w Cedyni na spotkanie z fryzjerem.

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez salon fryzjerski z Cedyni. Fryzjerka opowie nam jak łatwo przygotować fryzurę na każdą okazję. Mamy nadzieję, że przyda się to na zbliżające Andrzejki, okres świąt Bożego Narodzenia czy Sylwestra. Będzie można zadawać pytania lub skorzystać z indywidualnej porady. Dla uczestników gwarantujemy poczęstunek i prezent.

Bardzo prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Jednocześnie informujemy, że na dzień 26 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie podsumowujące projekt, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Orzechowie.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/