Spotkanie z dietetykiem – relacja

Dnia 10.11. 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Czachowie odbyło się spotkanie z dietetykiem.

Zostało ono przeprowadzone w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia” realizowanego przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych.

Bardzo ciekawie poprowadziła je Pani Iwona Andrzejak, dietetyk z Chojny. Pani Iwona własną praktykę prowadzi od 2009 r. Jak mówi miała szansę pomóc ogromnej liczbie pacjentów i do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Najważniejsze jest skomponowanie prostej diety, możliwej do realizacji w codziennym nawale obowiązków. To właśnie było tematem przewodnim spotkania- co jeść, aby nie zwariować. Była pogadanka, liczne rozmowy, wskazówki i pomiary ciała.
Na wszystkich czekał poczęstunek. Przepełnieni wiedzą na temat produktów żywnościowych i składu swojego ciała mieszkańcy gminy Cedynia zakończyli spotkanie z uśmiechem na twarzy. Może to spotkanie, będzie szansą dla kogoś, by powalczyć o swoje zdrowie, a nawet życie.
Jednocześnie informujemy, że na dzień 17 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie z fryzjerem, które odbędzie się w świetlicy osiedlowej w Cedyni.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/