Spotkanie podsumowujące projekt- zaproszenie

Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Cedyni serdecznie zapraszają wszystkich uczestników projektu oraz wszystkich mieszkańców na spotkanie podsumowujące działania w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

Wytyczne-promocji-projektow-6

Zapraszamy odbędzie się dnia 26.11.2021 roku od godziny 16:00 w świetlicy wiejskiej w Orzechowie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z bogatym programem rozrywkowym dla całych rodzin. Uczestnicy projektu będą mogli podzielić się ze sobą wrażeniami z cyklu odbytych szkoleń, nabytym doświadczeniem i umiejętnościami. Wszyscy goście będą mogli zapoznać się z informacjami na temat źródeł finansowania przedsięwzięcia. Przygotowaliśmy dla Państwa cykl zabaw i konkursów z nagrodami. W ramach spotkania odwiedzą Nas animatorzy, którzy będą zabawiać Nasze dzieci. Zostanie zapewniona również oprawa muzyczna wydarzenia oraz poczęstunek.

Bardzo prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/