Przyłącz się do akcji „Cedynia w moim obiektywie”

Interesujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia i chciałbyś się nimi pochwalić? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w akcji pn. „Cedynia w moim obiektywie”.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zdjęcie jednej z wielu atrakcji w naszej gminie w możliwie najlepszej rozdzielczości i przesłać je wraz z imieniem i nazwiskiem autora na adres promocja@cedynia.pl do 30 czerwca br.

Najciekawsze podpisane imieniem i nazwiskiem autora fotografie promujące gminę, zostaną umieszczone na tablicach przy nowo wyremontowanej zabytkowej wieży widokowej w Cedyni.

Celem akcji jest promowanie za pomocą fotografii ciekawych i interesujących miejsc w gminie Cedynia, rozwijanie i pielęgnowanie wrażliwości artystycznej oraz nabywanie i kształtowanie umiejętności fotograficznych.

Zdjęcia nie mogą zawierać wizerunku osób. Wysyłając zdjęcie prosimy o zawarcie w wiadomości następującej klauzuli: „Oświadczam, że jestem autorem przesłanego zdjęcia i akceptuję zasady akcji „Cedynia w moim obiektywie”.”

Administratorem Danych Osobowych jest Gmina Cedynia reprezentowana przez Burmistrza Cedyni, z siedzibą w Cedyni, Plac Wolności 1, 74-520 Cedynia, tel. 91 4144 006, e-mail: cedynia@cedynia.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Tel. 91 4317 817 lub e-mail: info@cedynia.pl Szczegóły: http://bip.cedynia.pl/cedynia,m,1058,ochrona-danych-osobowych-rodo.html