Piknik Rodzinny w Piasku

Wakacje w Gminie Cedynia upływają pod znakiem festynów rodzinnych i dobrej zabawy w każdym z sołectw. Nadeszła kolej na Piknik Rodzinny w Piasku, który odbędzie się już 19 sierpnia na boisku przy szkole podstawowej. Na wydarzenie zapraszają sołtys Piasku Krzysztof Duda wraz z radą sołecką, radna Czesława Borgul, Ochotnicza Straż Pożarna w Piasku, KGW Piasek, którzy wspólnie z Gminą Cedynia oraz Cedyńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu przygotowali bogaty program artystyczny.

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 17.00. Wystąpią młodzi artyści z Piasku oraz ze studia muzycznego COKIS. Zaprezentuje się również Zespół Gama, Zespół Czciborzanie oraz Zespół Bajka. Organizatorzy zaplanowali dla gości także muzyczną niespodziankę.

O godzinie 20.00 wystąpi zespół Boomcyk, następnie zespół Wolter, a na zakończenie odbędzie się zabawa z dj.

Wśród atrakcji są m.in. zamki dmuchane, stoiska gastronomiczne, stoisko Mc Donald’s, Pszczółka Maja z koszyczkiem, motocykle, pokaz strażacki, punkt profilaktyczny Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego a także gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Słowem – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków gminy Cedynia do uczestnictwa w wydarzeniu. Gwarantujemy moc atrakcji i świetną zabawę!

Piknik Rodzinny w Piasku