Osobowość Roku – kategoria „Działalność społeczna i charytatywna”

Miło nam poinformować, że Pani Dorota Bogdanowicz z Piasku została laureatką plebiscytu „Osobowość Roku” w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” na szczeblu powiatowym. Plebiscyt został zorganizowany przez Głos Szczeciński.

Pani Dorota, znana również jako Babka z Piasku jest inicjatorką wielu akcji społecznych i charytatywnych. Od 17 lat razem z motocyklistami czynna Moto Mikołajka, przebrana w kolorowe stroje, odwiedza dzieci w szpitalach i świetlicach środowiskowych.

Babka z piasku pomaga również dzieciom z domów dziecka, m.in. w Chojnie, z którymi jest w stałym kontakcie. Dzięki swojej pomysłowości, współpracy z dobrymi ludźmi i pieniądzom, które udało się Pani Dorocie wygrać w teleturnieju Koło Fortuny, zakupiła strój pszczółki Mai, w którym odwiedza szkoły i przedszkola. Strój Mai miał debiut wczoraj, podczas Dnia Dziecka. Swoją wizytą sprawiła dzieciom ogromną radość, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.

Bezinteresownie wspomaga Domy Pomocy Społecznej, potrzebujących i ubogich. Zawsze chętnie wspomaga zbiórki charytatywne organizowane na naszym terenie, np. WOŚP. Jest pomysłodawczynią akcji „Oddaj pluszaka dla dzieciaka”. Pomaga również bezdomnym zwierzętom.

Gratulujemy Pani Dorocie zwycięstwa i zachęcamy Państwa do dalszego głosowania na nią w plebiscycie na szczeblu wojewódzkim. Głosowanie trwa do 9 czerwca.

Link do głosowania https://gs24.pl/p/kandydat/dorota-bogdanowicz%2C1955829/