„Moja Góra Czcibora” – konkurs

Przygotowaliśmy dla Was kolejną zabawę/konkurs. Szczegóły poniżej. Poproście rodziców o pomoc przy wysyłaniu prac (należy skomentować tego news’a przesyłając zdjęcie pracy bez wizerunku dziecka). Istnieje też możliwość wysłania pracy na mail’a dla osób które nie mają konta na FB – szczegóły w regulaminie.

Regulamin Internetowych Konkursów Tematycznych

CEDYŃSKA WIOSNA 2020
MOJA GÓRA CZCIBORA – bajkowa lub wojskowa

Organizatorem Internetowych Konkursów Tematycznych CEDYŃSKA WIOSNA 2020 jest Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu w Cedyni. Współorganizatorem Urząd Miejski w Cedyni. Konkurs MOJA GÓRA CZCIBORA -bajkowa lub wojskowa, adresowany jest do najmłodszych dzieci do 12 roku życia z gminy Cedynia.

Cele IKT CEDYŃSKA WIOSNA 2020

  1. Rozwijanie aktywności twórczej dzieci
  2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez poznawanie różnych form sztuki

Zasady konkursowe
21 kwietnia na stronie facebookowej Miasto i Gmina Cedynia rozpoczyna się etap konkursowy MOJA GÓRA CZCIBORA -bajkowa lub wojskowa. Forma budowy – dowolna, klocki każdego rodzaju i dodatkowe elementy konstrukcyjne. Pracę dziecka należy sfotografować i zdjęcie umieścić w komentarzu pod ogłoszeniem w/w konkursu. 30 kwietnia wyłonimy zwycięzców najciekawszych budowli z klocków i elementów konstrukcyjnych. Umieszczenie zdjęcia z budowli klockowej w komentarzu jest jednocześnie potwierdzeniem jego autorskiego wykonania i przyjęciem warunków regulaminu w/w konkursu. Do załączonej pracy proszę podać imię, oraz wiek dziecka.

Zasady nagradzania
Nagrodzone zdjęcia z budowli klockowych będą wybierane drogą głosowania tzw. „lajkowania”, czyli wygraną pracą zostaje praca z największą ilością polubień. Głosowanie kończy się 29 kwietnia o godzinie 9.00. 30 kwietnia (czwartek) zostaną ogłoszeni na stronie zwycięzcy z minionych 2 tygodni. Zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców najciekawszych budowli klockowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i słodkie upominki. Każda praca zostanie zauważona i każdy autor dostanie dyplom uczestnictwa w Internetowym Konkursie Tematycznym Cedyńska Wiosna 2020. Rozdanie nagród odbędzie się w wyznaczonym terminie, po powrocie uczniów do szkół.

Konkurs drogą e-mailową – oferty@ckcedynia.pl. Na podanego e-maila podpisane prace konkursowe mogą wysłać dzieci, które nie biorą udziału w internetowym głosowaniu. W etapie e -mailowym 5 zwycięskich prac zostanie wyłonionych drogą losowania. Prace zostaną ponumerowane, a numerki będą losowane podczas uroczystego wręczania nagród, po powrocie dzieci do szkół. Ponadto każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i słodki upominek.