Kwiatami Cedynię upiększamy – czwarta edycja konkursu

Burmistrz Cedyni ogłasza czwartą edycję konkursu pt. „Kwiatami Cedynię upiększamy” na najładniejszy ogródek przydomowy, balkon, posesję oraz przestrzeń publiczną o nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni.

Przedmiotem konkursu jest wybór i nagrodzenie najładniejszego ogrodu przydomowego, balkonu, posesji oraz przestrzeni publicznej w gminie Cedynia.

Celem jest zaktywizowanie mieszkańców gminy Cedynia do systematycznej dbałości o estetykę najbliższego otoczenia, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych stosowanych przez mieszkańców w swoich ogrodach, na balkonach i posesjach oraz zagospodarowanie przestrzeni publicznej, takiej jak otocznie świetlicy wiejskiej, przystanku lub innych miejsc w obrębie sołectw, a także zwrócenie uwagi mieszkańców na walory krajobrazu gminy Cedynia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Termin dostarczania kart zgłoszeniowych: od dnia 13 czerwca do dnia 12 lipca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału. Zachęcamy do pochwalenia się pracą, jaką wkładają Państwo w wygląd swoich ogrodów oraz jej efektami.

ZARZĄDZENIE NR 79/2019 BURMISTRZA CEDYNI z dnia 12 czerwca 2019 r. w sprawie ogłoszenia czwartej edycji konkursu pn. „Kwiatami Cedynię upiększamy” na najładniejszy ogródek przydomowy, balkon, posesję oraz przestrzeń publiczną o nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni