Koncert muzyki filmowej – Most Europejski w Siekierkach

Marszałek Olgierd Geblewicz zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – pierwszy raz w historii, na Moście Europejskim w Siekierkach w dniu 15 czerwca odbędzie się koncert muzyki filmowej w wykonaniu 30 artystów Filharmonii Koszalińskiej!

W programie m.in. utwory z takich legendarnych filmów jak „Śniadanie u Tiffany`ego”, „W 80 dni dookoła świata”, „Mroczny Rycerz”, „Mission impossible”, „007”, „Ben Hur”, „Ogniem i mieczem”, „Harry Potter”, „Piraci z Karaibów”, „Casablanca” czy „Indiana Jones”.

Wykonawcy: Katarzyna Dondalska (Polska, Niemcy) – sopran koloraturowy, Stefan Johann Walter (Niemcy) – dyrygent, orkiestra symfoniczna Filharmonii Koszalińskiej, Andrzej Zborowski – konferansjer.

Wstęp jest darmowy – zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół, by wspólnie cieszyć się tym niezapomnianym wieczorem pełnym dźwięków i niesamowitych widoków. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa ok 1,5 godziny. Do zobaczenia!

Wydarzenie organizowane jest przez Pomorze Zachodnie oraz Gminę Gartz, a dofinansowane z Funduszu Małych projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia – Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2021-2027 w Euroregionie Pomerania