JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO – ZŁOTE GODY

Jubileusz pożycia małżeńskiego jakim są Złote Gody to niezwykła rocznica, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. To właśnie ta piękna i szczególna okazja była powodem do świętowania i odznaczeń. Jednak w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną i wynikające z niej obostrzenia oraz sytuację zdrowotną niektórych jubilatów uroczystość miała odmienną formę.

Odznaczonych zostało 8 par, które związek małżeński zawarły przed ponad 50 -laty. Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Medale otrzymali Państwo: Barbara i Jerzy Barszcz, Bożena i Aleksander Bodek, Anna i Jan Dymiańczuk, Wiesława i Bronisław Mieczkowscy, Alicja i Zdzisław Mucha, Wanda i Jan Orłowscy, Irena i Eugeniusz Osowscy oraz Antonina i Artur Zielińscy.

Aktu uhonorowania dokonał Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki dedykując Szanownym Jubilatom słowa uznania i podziękowania za piękny przykład dla młodszych pokoleń. Ponadto każda z par otrzymała kwiaty, słodki upominek oraz dyplom z życzeniami.

Przyjmijcie drodzy Drodzy Jubilaci najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy najgłębszego uznania i uszanowania od władz i całego społeczeństwa naszej gminy. Życzymy, by kolejne lata upływały Państwu w szczęściu, zdrowiu i miłości, wszystkiego najlepszego oraz następnych pięknych jubileuszy !!!