Głosujemy na Marikę

Cedyńska wokalistka Marika Filińska wśród finalistów Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w Lipianach

Najmłodsza z wokalistek COKiS-u, Marika Filińska została zakwalifikowana do drugiego etapu – finału Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w MGOK w Lipianach. Festiwal odbywa się na stronie internetowej (facebook MGOK Lipiany) od 27 kwietnia i kończy się 29 kwietnia o godz. 00.00. Obecnie trwa drugi etap, który polega na głosowaniu internautów.

Jury wybrało po 6 finalistów w dwóch kategoriach wiekowych z 43 nadesłanych zgłoszeń z nagraniami festiwalowych piosenek. To ogromny sukces dla początkującej ale bardzo uzdolnionej wokalistki. Marika śpiewa i ćwiczy umiejętności wokalne w COKiS na zajęciach muzycznych z instr. E. Kwiecień, w obecnym czasie podczas zajęć online. Zapraszamy Cedynian do zagłosowania na naszą cedyńską wokalistkę, by miała szansę wygrać główną nagrodę, jaką jest nagroda publiczności. Gratulujemy rodzicom tak uzdolnionej córki.

Aby oddać głos na Marikę w Festiwalu Piosenki Przyrodniczej -należy na stronie MGOK LIPIANY kliknąć WZIĄĆ UDZIAŁ w wydarzeniu (Festiwal piosenki Przyrodniczej ) i dopiero zalajkować film z nagraniem Mariki. Tylko tak oddane głosy się liczą. Nagrania finalistów znajdziemy po kliknięciu w Festiwal Piosenki Przyrodniczej.

https://www.facebook.com/events/239167857141419/?active_tab=discussion

Można też polubić na You Tube – te głosy też będą liczone
https://www.youtube.com/watch?v=XEKHsQxPzys&feature=share&fbclid=IwAR2FhgSgnYzw3ElBxdIOxuzOPnTVwfcgYAeF06FAwLI4WqNzxQ9QHasSjUk