Dzień Edukacji Narodowej 2020

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Zespołu Administracji Szkół, Pracownicy Szkoły. Wasza codzienna praca, to inwestycja w przyszłość, bo to na Waszych barkach w głównej mierze spoczywa odpowiedzialność za losy młodego pokolenia, które wychowujecie i uczycie. Od Waszej pasji, poświęcenia i zaangażowania zależy nie tylko los młodych ludzi, ale i nasz dzień jutrzejszy.

W Dniu Nauczyciela, składamy Wam najszczersze życzenia zdrowia i cierpliwości, wytrwałości i wielu sukcesów na drodze zawodowej. Zadowolonych uczniów i dumnych rodziców.

Składamy serdeczne życzenia sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Dziś, w dobie pandemii, ciąży na Was szczególna odpowiedzialność, bo wszyscy musimy się uwolnić z ustalonych schematów i nabyć zupełnie nowe umiejętności.

Dlatego z okazji Waszego święta, życzymy wszystkim pracownikom szkoły zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Piotr Głowniak

Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki