32. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W CEDYNI oraz AKCJA „Oddaj Krew Ocal Życie”

Zapraszamy serdecznie na niezwykłą akcję, która odbędzie się już 28 stycznia, w godzinach 11:00 – 15:00 na placu Wolności. „Oddaj Krew Ocal Życie” to wyjątkowa okazja, aby stać się bohaterem i sprawić, że kropla Twojej krwi stanie się darem życia dla innych. Dołącz do nas, dołącz do akcji, bo każda kropla się liczy!

A to tylko początek emocji tego dnia! O godzinie 15:00 rozpocznie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na placu Wolności w Cedyni. Przygotowaliśmy dla bogaty program:

W programie:
– występ solistów i solistek z Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu,
– COVER Show – najlepsze covery dekady,
– koncert Zespół LOTA,
– pokaz Fireshow, który rozgrzeje atmosferę!

Ale to nie wszystko! Od 16:00 do 19:00 czekają na was aukcje różności przekazanych od dobroczyńców. O 18:30 aukcję złotych i srebrnych serduszek. To nie tylko szansa na unikalne przedmioty, ale przede wszystkim okazja do zagrania razem z nami.

O godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na magiczne „Światełko do Nieba”. To niezapomniane widowisko, które uświetni zakończenie tego wyjątkowego dnia.

Dodatkowe Atrakcje:
– loteria fantowa,
– pokaz OSP,
– mini gastronomia,
– przejazd quadem OSP,
– profilaktyka pierwszej pomocy Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze.

Dołączcie do naszej wspólnej akcji, bawcie się świetnie, a jednocześnie wspierajcie potrzebujących. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

Zapraszamy serdecznie, Sztab WOŚP Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu #5608