31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cedyni – podziękowania

Cedyński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pragnie złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek, nawet najmniejszy sposób zaangażowali się w organizację 31. finału WOŚP w Cedyni.

WOŚP to wspólne dzieło każdego, kto kiedykolwiek dołożył przysłowiowy grosz do puszki lub pomógł w przygotowaniach finału.

Gorące podziękowania kierowane są w stronę wszystkich wolontariuszy cedyńskiego sztabu oraz ich opiekunów. Dziękujemy nauczycielom i dyrektorom szkół z naszej gminy.

Dziękujemy kupcom i przedsiębiorcom z targowisk z Osinowa Dolnego za przekazanie fantów na kiermasz różności oraz zarządcom, którzy wyrazili zgodę na kwestowanie wolontariuszy na terenie targowisk.

Dziękujemy Restauracji Piast oraz Spółdzielni Socjalnej Gród Cedynia, Piekarni Maxx, Cukierni Nova, Julicie Ziętek, Natalii Pieczykolan oraz Rodzicom i dzieciom z MDP Czachów.

Serdeczne podziękowania również dla KGW z Piasku, KGW z Orzechowa, sołectw z gminy Cedynia, pani Anny Muraszki, pani Danuty Paluch i niezastąpionej Babki z Piasku.

Dziękujemy również państwu Alicji i Lechowi Kopieckim, panu Tadeuszowi Pawlukowskiemu, Gospodarstwu Rolnemu Mazurkiewicz z Lisiego Pola oraz firmie VICOV.

Szczególne podziękowania składamy Pracowni Złotniczej MEJP z Chojny za dwa złote serduszka oraz Pracowni Złotniczej Paweł Ziemkiewicz za serduszka srebrne.

Dziękujemy pani Annie Przybyła oraz państwu Łebkowskim.

Wyrazy wdzięczności składamy Cedyńskiemu Bractwu Historycznemu COMITATUS, za obecność oraz wspaniały pokaz.

Dziękujemy również Państwu Małgorzacie i Arkadiuszowi Małeckim, Michałowi Nieściorukowi, Ryszardowi Mateckiemu, a także salonom fryzjerskim pani Katarzyny Luksy i pani Doroty Krupińskiej.

Podziękowania i ukłony również dla Salonu kosmetycznego Alisy Romaniuk, dla Norberta Pająka, Pawła Woźnickiego oraz sklepu meblowego AS.

Prosimy również o przyjęcie serdecznych podziękowań firmę DANKOM Daniel Błażkiewicz, Klub Motocyklowy Brotherhood MC Poland oraz OSP Cedynia, OSP Czachów i OSP Osinów Dolny za nieocenioną pomoc.

Podziękowania składamy również niezastąpionej Ewie Kwiecień, dzięki której WOŚPowa scena tętniła życiem i radością oraz wszystkim pracownikom Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Zarządu Powiatu Gryfińskiego oraz Gryfińskiego stowarzyszenia Ratowniczego. Dziękujemy również pracownicom BS w Cedyni – Barbarze Sobiś i Annie Tchórz za pomoc w liczeniu zebranych datków.

Ukłony i wyrazy uznania należą się oczywiście również dzieciom, które przekazały piękne obrazy na licytację.

Wyrazy wdzięczności przekazujemy również wszystkim anonimowym darczyńcom.

Drodzy Państwo, podziękowania należą się każdemu mieszkańcowi gminy Cedynia, który dołożył swoją cegiełkę do dzieła, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszyscy graliśmy na jeden wspólny szczytny cel – aby wspomóc walkę z sepsą.

Państwa obecność podczas finału WOŚP w Cedyni na placu Wolności, a także hojność w licytacjach oraz przy wspieraniu kwestujących wolontariuszy, jest bardzo budująca. Pokazuje, że mieszkańcy gminy Cedynia oraz wszyscy z nią związani, potrafią się jednoczyć w każdej sytuacji. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zaangażowali się w organizację 31. finału WOŚP.

Szef sztabu

Mateusz Dominiak