29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – podsumowanie

31 stycznia br. Cedynia zagrała z sercem podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję zaangażowało się wiele osób. Wszystkim wolontariuszom, osobom pracującym na rzecz zbiórki, kiermaszu i licytacji, z których udało się nam w sumie zebrać 22 440,40 złotych bardzo serdecznie dziękujemy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli bawić się z nami, licytować i losować rzeczy, które były darami serca mieszkańców i przedsiębiorców naszej Gminy.

Ogromne podziękowania składamy również na ręce Ochotniczej Straży Pożarnej w Cedyni, która każdego roku wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zawiedli i tym razem. We wspaniały i oryginalny sposób przygotowali tegoroczne „światełko do nieba”.

Dziękujemy za ogromny wkład pracy w przygotowanie Finału wszystkim pracownikom Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu oraz entuzjazmowi udało się po raz kolejny wesprzeć akcję. Graliśmy, gramy i będziemy grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Do zobaczenia w przyszłym roku i wielkie SIEMA!!!!