Spotkanie z fryzjerem- relacja

Dnia 17.11. 2021 roku w świetlicy osiedlowej w Cedyni odbyło się spotkanie z fryzjerem.

Wytyczne-promocji-projektow-6

Zostało ono przeprowadzone w ramach projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia” realizowanego przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych.

Działający na lokalnym rynku salon fryzjerski przeprowadził dla zainteresowanych praktyczne spotkanie z fryzjerem. Były profesjonalne rozmowy na temat układania włosów, szybkich uczesań i upięć pasujących do rysów twarzy. Tematem przewodnim była również koloryzacja włosów i to jak o nie dbać, aby były lśniące i zdrowe. Panie korzystając z okazji dokonały upiększających cięć i uczesań. Na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną Gród Cedynia. Uczestnicy projektu otrzymali gadżety projektowe oraz zakupione w ramach projektu akcesoria do włosów.
Jednocześnie informujemy, że na dzień 26 listopada 2021 roku planowane jest spotkanie podsumowujące projekt, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Orzechowie.

Projekt sfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 w ramach umowy Nr 541/I/2021 z dnia 04.10.2021 roku.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”) chcielibyśmy poinformować, że dane osobowe uczestników projekty takie jak imię i nazwisko będą przetwarzane przez Czachowskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i Demokratycznych na potrzeby projektu „Aktywnie i społecznie na rzecz dobra wspólnego – cykl warsztatów w Gminie Cedynia”.

https://niw.gov.pl/