Sobotnie koncerty – relacja

Sobota, 24.06.2023 r. była drugim dniem świętowania Dni Cedyni. Po części oficjalnej nadszedł czas na rozrywkową część wydarzenia. Na początek widzowie otrzymali porządną dawkę humoru. Na scenie wystąpił Kabaret Paka i Joanna Bartel. Znana z serialu „Święta Wojna” pani Joanna wraz z bardzo zdolnymi kolegami z kabaretu rozbawili publiczność.

Kolejnym występem był koncert Marcina Młynarczyka. Obdarzony niesamowitym talentem wokalista zrobił ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych w amfiteatrze.

Występ zespołu Exaited przypadł do gustu wszystkim – i małym i dużym widzom. Były pamiątkowe zdjęcia i autografy na płytach.

Gwiazdą sobotniego wieczoru był zagraniczny wokalista Danzel. Znany głównie z hitu Pump it up dał niezapomniany koncert. W swoim repertuarze koncertowym, specjalnie dla nas, Danzel wykonał piosenki w języku polskim, np. utwór zespołu Ira – Nadzieja.

Koncert Danzela pozostanie na pewno na długo w pamięci uczestników Dni Cedyni.

Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia odbyła się dyskoteka prowadzona przez dj MattDee. Zabawa na miarę imprez klubowych wielkich miast w naszej Cedyni.