Otwarcie świetlicy wiejskiej w Piasku

We wtorek, 25 października odbyło się otwarcie świetlicy wiejskiej w Piasku. Opiekunką świetlicy jest pani Zdzisława Gil, która prowadzić będzie zajęcia dla dzieci i młodzieży. Świetlica czynna będzie od wtorku do soboty w godzinach 16-20. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych wszystkie dzieci z miejscowości, ale zachęcamy również dorosłych do czynnego udziału w różnych wydarzeniach, które będą się w tym miejscu odbywały. Już na spotkaniu otwierającym świetlicę mogliśmy poczuć radość i energię dzieci, które mogą znowu grać w piłkarzyki, gry planszowe lub po prostu spędzić ze sobą czas.

Spotkanie na świetlicy w Piasku zaowocowało również utworzeniem Koła Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem pani Eweliny Zacharewicz. W zarządzie KGW są również pani Sylwia Duda oraz pani Anna Pawelczyk.

Inicjatywy otwarcia świetlicy oraz utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich w Piasku powstały między innymi z zaangażowania pana sołtysa Krzysztofa Dudy, który wspiera rozwój wsi i stawia na partnerską współpracę z mieszkańcami oraz gminą. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz owocnej pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa.