Niepodległa na Dzień Flagi

Szanowni Państwo, biuro „NIEPODLEGŁA” zaprasza jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, szkoły i wszystkich chcących uczcić zbliżające się Święto Flagi do skorzystania ze spotu i plakatu zachęcających Polaków do wywieszenia Biało-Czerwonej 2 maja. Wystarczy wywiesić flagę 2 maja, zrobić zdjęcie z Biało-Czerwoną i opublikować je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, który został ustanowiony w 2004 roku. Z tej okazji zapraszamy Państwa do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji i zachęcenia mieszkańców miast i gmin do wywieszenia 2 maja polskiej flagi, zrobienia zdjęcia z Biało-Czerwoną i opublikowania go w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

Spot można udostępnić na stronie internetowej i w mediach społecznościowych z:
• YouTube: https://youtu.be/4uR1jDoNZcI
• Facebook: https://www.facebook.com/niepodlegla1918/posts/pfbid02WC7bbx3XuMHDnMfAW73xzbASAW9dVeq7DAUSHoAPVcpCStdZAw4JmdEsUPjeyT1cl
• Twitter: https://twitter.com/niepodlegla/status/1651099033748815872
• Instagram: https://www.instagram.com/reel/CrfdsFQoBRr/?utm_source=ig_web_copy_link

Zapraszamy również do korzystania z plakatu zachęcający do wywieszenia polskiej flagi 2 maja. Plakat można bezpłatnie pobrać ze strony: https://niepodlegla.gov.pl/wp-content/uploads/2023/04/Plakat-mojaflaga-2023.pdf.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/mojaflaga-2023-swietujmy-razem-dzien-flagi-rp/.
Biuro „Niepodległa”