„Łączy nas krew, która ratuje życie”

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Łączy nas krew, która ratuje życie” – PIKNIK RODZINNY W CEDYNI, który odbędzie się 13 sierpnia 2023 r. na stadionie sportowym przy ulicy Kościuszki 32.

Już od godziny 10 będzie możliwość oddania krwi, która może uratować życie wielu potrzebującym. Dla każdego szlachetnego krwiodawcy przygotowany będzie słodki poczęstunek, dzięki wsparciu OSP Cedynia.

Dla najmłodszych przygotowanych będzie mnóstwo gier i zabaw. W programie między innymi malowanie na ścianie, animacje oraz dmuchane zamki.

Dla tych, którzy lubią rywalizację i adrenalinowe wyzwania, zorganizowany będzie strażacki tor przeszkód MDP. Goście będą mogli podziwiać również pokaz Wozów Strażackich, co pozwoli na bliższe zapoznanie się z pracą naszych niezwykłych bohaterów w mundurach.

Nie zabraknie również nauki i edukacji – zapraszamy na pokaz pierwszej pomocy, by zapoznać się z podstawową wiedzą z zakresu udzielania pomocy w nagłych przypadkach.

Podczas pikniku rodzinnego goście będą mogli skosztować pysznych potraw z szerokiego asortymentu w przystępnych cenach. Dla najmłodszych będzie oczywiście również popcorn i wata cukrowa.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą organizatorów: OSP Cedynia, Urzędu Miejskiego w Cedyni oraz Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Cedyni i okolic do wspólnego spędzenia czasu. Integrowania się oraz oddawania krwi, która z pewnością uratuje komuś życie. Do zobaczenia 13 sierpnia!