Komunikat

W związku z ogłoszeniem przez premiera Mateusza Morawieckiego zamknięcia placówek oświatowych od poniedziałku 16 marca na terenie całego kraju informujemy, że cedyńskie placówki szkolne do końca tygodnia, a więc w czwartek i piątek, będą realizowały zajęcia opiekuńcze dla dzieci i młodzieży, których rodzice nie zdołali zorganizować opieki. Dowozy szkolne będą działały w te dni w takich samych terminach jak dotychczas, a dziećmi będą opiekować się nauczyciele. Od jutra (12 marca) zamknięte będą wszystkie świetlice w Gminie Cedynia oraz (zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego) muzeum.

Rodzicom, których dzieci pozostaną w domach przypominamy, że kwarantanna została wprowadzona z powodu zagrożenia epidemią wirusa COVID-19. Prosimy o izolowanie dzieci i ograniczenie wyjść na zewnątrz.

Jutro (12 marca o godzinie 9:00) zbiera się w Cedyni Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego, na którym zostanie omówiony stan przygotowań służb i instytucji gminnych do walki z zagrożeniem.