Granty strażackie 2022

W poniedziałek, 12.09.2022 w Urzędzie Miejskim w Cedyni odbyło się uroczyste podpisanie grantów strażackich przez wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza oraz prezesów jednostek OSP naszej gminy z udziałem burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego. Dofinansowania otrzymały OSP Czachów, OSP Osinów Dolny oraz OSP Cedynia.

OSP Czachów otrzymała dofinansowanie na – „Remont budynku OSP w Czachowie wraz z otoczeniem” – 17.000 zł – prace będą polegały na malowaniu remizy, zamontowaniu oświetlenia zewnętrznego na budynku, zamontowaniu rolety garażowej oraz usadowieniu drewnianej wiaty.

OSP Cedynia otrzymała dofinansowanie na „Remont budynku OSP w Cedyni wraz z jego otoczeniem”- 15.000 zł – zadanie polegać będzie na zamontowaniu czerech lamp solarnych z czujnikami na zewnątrz oraz postawieniu blaszanego garażu na terenie przy budynku remizy OSP.

OSP Osinów Dolny otrzymała dofinansowanie na zadanie „Remont budynku OSP w Osinowie Dolnym” – 19.950 zł – prace remontowe polegały będą na montażu instalacji wentylacyjnych, modernizacji instalacji elektrycznej i oświetlenia, zakupu i montażu napędu elektromagnetycznego bramy garażowej oraz renowacji ścian wewnątrz budynku.