Dzień Seniora 2023 – relacja

27 października w gminie Cedynia świętowaliśmy Dzień Seniora. Uroczyste przyjęcie zorganizowane zostało w świetlicy wiejskiej w Golicach, gdzie licznie przybyli nasi seniorzy.

Gości przywitali burmistrz Cedyni Adam Zarzycki oraz zastępca burmistrza Małgorzata Karwan, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przyjęcia.

Seniorom czas umilały występy zespołów i utalentowanych wokalistek. Na scenie wystąpili: Zwariowani jak muzyka z Piasku, Zespół Czciborzanie, Wanessa Zagórska, Zespół Emeranto oraz Anastazja Sikoza.

Uczestnicy wydarzenia zjedli pyszny obiad i raczyli się przeróżnymi ciastami. Spotkanie było wspaniałą okazją do rozmów oraz spędzenia czasu wolnego w miłym towarzystwie w akompaniamencie muzyki.

Na zakończenie tego wyjątkowego wieczoru odbył się dancing z zespołem Niespodzianka z Mieszkowic.

Organizatorzy pragną podziękować tym, którzy swoją pomocą wsparli przygotowanie Dnia Seniora. Podziękowania i ukłony kierowane są do:

Adama i Albiny Babickich, Spółdzielni Socjalnej Gród, Ireny Sroń, Urszuli Łebkowskiej, Agnieszki Fedorowicz, Ireny Caban, Domu Seniora w Starej Rudnicy i Agnieszki Nowackiej, Pań z Czachowa, Łukowic i Lubiechowa Górnego.

GALERIA