Dzień Matki w Dolinie Miłości – Cedyński Klub Rowerowy zaprasza

Cedyński Klub Rowerowy zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym Dzień Matki w Dolinie Miłości!

Spotykamy się w sobotę 25. maja o godz. 10:00 pod Ratuszem w Chojnie (Plac Konstytucji 3 Maja). Osoby, które będą wypełniać Karty Zgłoszeniowe na miejscu, proszone są o wcześniejsze przybycie. Trasa wyniesie łącznie ok. 35 km, jednak trzeba wziąć pod uwagę wzniesienia na drodze do Zatoni Dolnej.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona – obowiązują zapisy poprzez wysłanie Karty Zgłoszeniowej na adres ckrcedynia@gmail.com do dn. 21.05.2024 r. (czwartek) do godz. 16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji miejsca poprzez formularz elektroniczny lub  telefonicznie pod numerem +48 796 791 224. Należy wówczas dostarczyć podpisaną Kartę Zgłoszeniową najpóźniej w dniu rajdu bądź wypełnić ją na miejscu w obecności Organizatora. Jedna Karta Zgłoszeniowa dotyczy jednego uczestnika. Więcej informacji w regulaminie rajdu, dostępnym pod tym linkiem.

https://ckrcedynia.blogspot.com/2024/05/zapowiedz-rajdu-dzien-matki-w-dolinie.html

Na rajd zapraszamy przede wszystkim matki z dziećmi w każdym wieku – również z tymi dorosłymi! W dobie codziennego pośpiechu i życia na wysokich obrotach warto się na chwilę zatrzymać i poświęcić czas najbliższym. Chcemy zachęcić Was do rodzinnej aktywności fizycznej – wspólny relaks na rowerze przyczyni się do zacieśnienia więzi i zgromadzenia przyjemnych wspomnień!

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Gryfińskiego.