Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn oraz Dzień Sołtysa – zaproszenie

Trzy święta – jedna wyjątkowa uroczystość! Serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie, podczas którego wspólnie uczcimy Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn oraz Dzień Sołtysa – aż trzy okazje do radości, wdzięczności i dobrej zabawy w jednym miejscu.

Czeka nas miły i inspirujący wieczór, podczas którego zaprezentowane zostanie podsumowanie minionego roku oraz plany na przyszłość – bo to, co przed nami, jest równie ważne jak to, co już udało się osiągnąć.

W części rozrywkowej:

  • Teatr Fajne Babki z Chojny
  • Usłyszymy wyjątkowy koncert duetu saksofon i wokal
  • Konkursy z nagrodami i quizowe wyzwania
  • Smaczne przekąski i mnóstwo dobrej energii

To będzie wieczór pełen uśmiechu, życzliwości i wspólnego świętowania – bo najlepsze chwile tworzymy razem.

Zapraszamy serdecznie. W celach organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod numerem telefonu 91 4144 131, mailowo sekretariat@ckcedynia.pl lub osobiście w biurze COKIS w godzinach 8:00-16:00. Do zobaczenia!

Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn oraz Dzień Sołtysa - zaproszenie