Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy Osiedlowej

24. stycznia, w cedyńskiej Świetlicy Osiedlowej na Sójczym Wzgórzu zjawili się wyjątkowi goście. Mowa oczywiście o naszych kochanych babciach i dziadkach, którzy przybyli na występy artystyczne z okazji swojego święta.

Kiedy goście zajęli wygodnie miejsca na widowni, rozpoczęło się wyczekiwane show. Artyści pod opieką pani Ewy Kwiecień – Roztańczonej Akordeonistki przygotowali inscenizację kabaretową pt. „Babcia Gienia i Dziadek Marian”. Wokaliści przygotowali również na tę okazję specjalny repertuar muzyczny. Obecni na przyjęciu członkowie zespołu Czciborzanie zaprosili do wspólnego śpiewania wszystkie szanowne babcie i dziadków oraz ich wnuczęta.

Po części artystycznej nadszedł czas na poczęstunek i pyszny tort, przygotowany przez organizatorów wydarzenia – Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

Składamy serdeczne podziękowania za udział wszystkim przybyłym gościom, młodym artystom oraz rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań w przygotowanie niezwykłej scenerii i kostiumów kabaretowych dla aktorów.