Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz działania związane z uporządkowaniem i upiększeniem terenu wokół budynku. Całość prezentuje się już niezwykle estetycznie i nowocześnie, z zachowaniem charakteru oraz stylu tego miejsca.
Dziś Burmistrz Cedyni Piotr Głowniak spotkał się z wykonawcami, aby omówić szczegóły związane z zakończeniem remontu przychodni zdrowia.
To ważna inwestycja dla mieszkańców naszej gminy, która znacząco poprawi komfort korzystania z usług medycznych oraz estetykę tej części miasta.





