Cedyński Klub Rowerowy zaprasza do udziału w rajdach rowerowych

Cedyński Klub Rowerowy zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym z okazji 79. Rocznicy Forsowania Odry!

Spotykamy się w sobotę 20. kwietnia o godz. 10:00 pod Muzeum Regionalnym w Cedyni (Plac Wolności 4). Trasa wyniesie łącznie ok. 50 km i będzie prowadzić głównie ścieżkami rowerowymi.

20 kwietnia 2024 r. w Gozdowicach i Starych Łysogórkach odbędą się uroczyste obchody 79. Rocznicy Forsowania Odry. Program wydarzenia obejmuje m.in. mszę świętą polową oraz wystąpienia okolicznościowe. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak pokaz militariów z okresu II Wojny Światowej, zwiedzanie cmentarza wojennego z przewodnikiem i lekcje żywej historii. Na wszystkich gości Festynu nad Odrą czeka żołnierski poczęstunek.

Pełny program obchodów 79. Rocznicy Forsowania Odry dostępny jest na stronie Gminy Mieszkowice.

Szczegółowe informacje dostępne na https://ckrcedynia.blogspot.com/2024/04/zapowiedz-rajdu-z-okazji-79-rocznicy.html


Cedyński Klub Rowerowy zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym Dzień Ziemi w Dolinie Świergotki!

Spotykamy się w niedzielę 21. kwietnia o godz. 10:00 pod Muzeum Regionalnym w Cedyni (Plac Wolności 4). Trasa wyniesie łącznie ok. 15 km, jednak trzeba wziąć pod uwagę wzniesienia na drodze do Doliny Świergotki i Markocina.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona – obowiązują zapisy poprzez wysłanie Karty Zgłoszeniowej na adres ckrcedynia@gmail.com do dn. 18.04.2024 r. (czwartek) do godz. 16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji miejsca poprzez formularz elektroniczny lub telefonicznie pod numerem +48 796 791 224. Należy wówczas dostarczyć podpisaną Kartę Zgłoszeniową najpóźniej w dniu rajdu bądź wypełnić ją na miejscu w obecności Organizatora. Jedna Karta Zgłoszeniowa dotyczy jednego uczestnika. Więcej informacji w regulaminie rajdu, dostępnym pod tym linkiem.

Zanieczyszczenia środowiska są poważnym problemem XXI wieku, dlatego podczas rajdu przeprowadzimy akcję sprzątania świata, wspieraną przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. Posprzątaj z nami świat i zostaw po sobie zielony ślad!

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Gryfińskiego.

Szczegółowe informacje dostępne na https://ckrcedynia.blogspot.com/2024/04/zapowiedz-rajdu-dzien-ziemi-w-dolinie.html