28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cedyni

Cedynia zagrała z sercem Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego Finału w naszej gminie. Wielkie słowa uznania dla osób pracujących na rzecz zbiórki, loterii i licytacji, z których udało się nam w sumie zebrać 31 052 złotych 87 groszy.

Ogromne podziękowania składamy na ręce wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas, ręce i nogi do zebrania pieniędzy do puszek. Bardzo wiele osób z entuzjazmem włączyło się w zbiórkę pieniędzy. Serdeczności dla niezliczonej ilości darczyńców, którzy przekazali przedmioty na licytację i loterię.

Podziękowania dla wszystkich którzy zechcieli przyjść, bawić się z nami, licytować i losować. Mamy naprawdę wielu mieszkańców o wielkim sercu. Bardzo ciepło pozdrawiamy i dziękujemy za ogromny wkład pracy w przygotowanie Finału (przed i po), wszystkim pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Cedyni, z paniami dyrektor Moniką Nawrot i wicedyrektor Alicją Kordylasińską na czele. Wszystkim pracownikom Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu oraz entuzjazmowi mogło to wszystko wyjść tak fajnie i profesjonalnie.

Wielkie podziękowania dla wszystkich zespołów, które zechciały wystąpić w czasie Finału WOŚP na cedyńskiej scenie – wystąpili: zespół Kalimera, Cedyńskie Bractwo Historyczne „COMITATUS” z pokazem średniowiecznych walk, Szkoła tańca „Siempre Latino”, Wolter Music, cedyńskie przedszkolaki, zespół „Gama”, zespół „Glass Heads”. Podczas Finału pojawiła się także magia. Na scenie wystąpił Redi w programie „Iluzja na wesoło”. Odbył się także pokaz pierwszej pomocy.

Do zobaczenia w przyszłym roku i wielkie SIĘ MA!!!!

GALERIA