Jak stworzyć „coś z niczego” ? – wykonanie wianków na drzwi

Warsztaty rękodzielnicze, tworzenie “czegoś z niczego” W związku z projektem pt. „Polsko- niemieckie kulturalne i bezpieczne spotkania w sieci – Cedynia 2020” mamy zaszczyt zaprosić Państwa na krótki reportaż z warsztatów rękodzielniczych prowadzonych przez Panią Stanisławę Kopczyńską. Na filmie przedstawiamy Państwu jak stworzyć „coś z niczego” – zapraszamy do obejrzenia. Jeśli warsztaty przedstawione na filmie zainspirują Państwa do stworzenia „czegoś z niczego” zapraszamy do przesłania zdjęć gotowych dzieł na adres oferty@ckcedynia.pl.

„Polsko- niemieckie kulturalne i bezpieczne spotkania w sieci- Cedynia 2020” to tytuł projektu, którego beneficjentem jest COKIS. Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa- Fundusz Małych Projektów w ramach programu Współpracy Interreg VA – Meklemburgia – Pomorze Przednie/ Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania. Projekt jest realizowany w ramach naboru specjalnego COVID-19 z Funduszy Małych Projektów.
Administratorem Państwa danych osobowych (adres e-mail, imię, nazwisko) jest: Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu reprezentowany przez Dyrektora, z siedzibą w Cedyni, ul. plac Wolności 4, 74-520 Cedynia, tel. 91 4144 131. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Państwa zgody realizowanej poprzez wysyłkę prac. Dane osobowe nie będą nikomu udostępniane i będą przetwarzane przez okres jednego miesiąca od ich pozyskania. Zdjęcia gotowych dzień mogą zostać opublikowane na stronie cedynia.pl. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy