Szukaj

Rozbudowa kopalni Golice w stronę wsi

Informujemy o możliwości udziału społeczeństwa w postępowaniu, w ramach którego przeprowadza się ocenę oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pn. wydobywanie kruszywa naturalnego ze złoża „Golice E”, gmina Cedynia.

Międzynarodowy Program Stypendialny DBU

Międzynarodowy Program Stypendialny DBU

Otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Środowisko dla Środowiska ogłoszenie o Międzynarodowym Programie Stypendialnym DBU z zakresu ochrony środowiska w Polsce, z prośbą o rozpropagowanie wśród mieszkańców. Poniżej informacje o programie (otrzymane od Stowarzyszenia).

Oferta pracy

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu poszukuje pracownika na stanowisko główny księgowy w ramach umowy na zastępstwo.  Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 91 4144 131.

Biała Sobota w Cedyni

Biała Sobota w Cedyni

Szpital Powiatowy w Gryfinie zaprasza na bezpłatne konsultacje u lekarza kardiologa oraz bezpłatne badania laboratoryjne mieszkańców miejscowości: Czachów, Lubiechów Dolny, Lubiechów Górny, Stara Rudnica, Stary Kostrzynek, Radostów.

Wydarzenia w ramach LPR Gminy Cedynia

Wydarzenia w ramach LPR Gminy Cedynia

Kolejne otwarte spotkania dla mieszkańców, przedsiębiorców, wszystkich organizacji, stowarzyszeń, wspólnot i każdego zainteresowanego działaniami w obszarze rewitalizacji dotyczące opracowywanego Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia.

Wyniki konkursu plastycznego na logo

Konkurs plastyczny na logo Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia został realizowany jest w ramach projektu pn. „Partycypacyjne opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia – Rewitalizacja centrum miasta”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014- 2020.

„Zróbmy coś razem!”- relacja

„Zróbmy coś razem!”- relacja

W ramach partycypacyjnego opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia 17 maja 2017 r. o godzinie 16:00 rozpoczęła się akcja pot tytułem „Zróbmy coś razem”. Celem tego spotkania było nasadzenie zieleni i zorganizowanie wspólnego miejsca spotkań, tzw. kawiarenki sąsiedzkiej w miejscu objętym proponowanym obszarem rewitalizacji.

Spacer studyjny z przewodnikiem

Spacer studyjny z przewodnikiem po proponowanym obszarze rewitalizacji oraz wspólna dyskusja

W ramach partycypacyjnego opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia 12 maja 2017 r. zorganizowano spacer studyjny. Przewodnikiem po proponowanym obszarze rewitalizacji, który zapoznał nas z historią Cedyni, jej walorami turystycznymi i przyrodniczymi był prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Cedyńskiej Andrzej Kordylasiński.

Zaadoptuj szczeniaka

Zaadoptuj szczeniaka

Za kilka tygodni na świecie pojawią się szczeniaczki, które będą poszukiwać nowych właścicieli. Na zdjęciu widoczny jest jeden ze szczeniaków psów tej rasy (?) oraz rodzice szczeniaków.

Otwarte spotkanie dla mieszkańców

Otwarte spotkanie dla mieszkańców- 12 maja 2017 r.

12 maja 2017 r. był dniem intensywnym w wydarzenia związane z partycypacyjnym opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąRejon Pamięci NarodowejSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa Gminy