Szukaj

Rozbudowa kopalni Golice w stronę wsi

Informujemy o możliwości udziału społeczeństwa w postępowaniu, w ramach którego przeprowadza się ocenę oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pn. wydobywanie kruszywa naturalnego ze złoża „Golice E”, gmina Cedynia.

Wyznacza się 30-dniowy termin, w którym każdy ma prawo składania uwag i wniosków od dnia 1 czerwca 2017 r. do dnia 30 czerwca 2017 r.

Dokumentacja dotycząca sprawy dostępna jest do wglądu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Cedyni, Plac Wolności 1, pokój nr 4, w godz. 8:00 - 15:00. Uwagi i wnioski mogą być wnoszone:
- w formie pisemnej,
- ustnie do protokołu,
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym, osobiście w urzędzie lub na adres Urzędu Miejskiego w Cedyni, plac Wolności 1, 74-520 Cedynia lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Burmistrz Cedyni. Uwagi lub wnioski złożone po dniu 30 czerwca 2017 r. pozostawia się bez rozpatrzenia.

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA CEDYNI

Raport dot. Przedsięwzięcia pn. wydobywanie kruszywa naturalnego ze złoża „Golice E” o projektowanym obszarze górniczym o powierzchni ok. 120 ha zlokalizowanego na terenie nieruchomości w obrębie Golice, gmina Cedynia

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring