Szukaj

Festyn rodzinny w Piasku

Dnia 27 czerwca 2017 r. na boisku przy Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku odbył się Festyn rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Organizatorzy – pani dyrektor Grażyna Fedorowicz oraz nauczyciele  zadbali o wiele atrakcji dla wszystkich uczestników.

Tego dnia na zaproszenie swych pociech przybyli do szkoły mamusie i tatusiowie.

Na początek mali artyści przywitali ich wierszami i życzeniami. Najmłodsi walczyli ze stresem i tremą, by jak  najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. By ten dzień na długo pozostał w ich pamięci, wręczyli im też własnoręcznie wykonane upominki. Podczas występów widać było uśmiechy i nierzadko łzy wzruszenia na twarzach rodziców.

Kolejną z atrakcji była wspaniała zabawa dla całej rodziny prowadzona przez animatorów z Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego ze Szczecina. Tegoroczny występ przeniósł wszystkich do upalnej Afryki. Dzieci wspólnie z rodzicami mogły brać udział w wielu zabawnych konkursach i zawodach. Każdy mógł przez chwilę poczuć się jak na Czarnym Lądzie, a nawet przeobrazić się w afrykańskiego słonia. Pogoda również dopasowała się do tematu przewodniego występu, gdyż słoneczko grzało przez cały dzień.

Po wysiłku, na spragnionych uczestników zabawy, czekały zimne napoje, kawa, herbata, pyszne ciasto i nie tylko. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa ze wspaniałymi fantami oraz konkursy przygotowane przez druhów z OSP Piasek. Pani dyrektor pamiętała też o zbliżającym się Dniu Strażaka i na ręce Panów Dariusza Bobrela oraz Jana Pikuły przekazała życzenia i słodkie babeczki dla wszystkich strażaków.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring