Szukaj

Wizyta w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej Szczecińskiej

Od początku stycznia Samorząd Uczniowski prowadził zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. W ramach tej akcji 10 marca, uczniowie naszej szkoły udali się z wizytą do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej Szczecińskiej.

W ramach tej  wizyty  uczniowie przekazali  karmę i inne rzeczy zebrane podczas szkolnej akcji.  Dodatkowo uczniowie mieli okazję  poznać  zasady  funkcjonowania schroniska,  uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt oraz pokazanie w jaki sposób sami mogą pomóc i wpłynąć na poprawę sytuacji zwierząt.

Pracownicy schroniska zapoznali uczniów z zasadami jakie obowiązują w schronisku, odpowiadali na licznie zadawane pytania jak również oprowadzili uczniów po obiekcie, gdzie można było zobaczyć psy niemalże wszystkich ras. Uczniowie mieli okazję zobaczyć popisy dwóch i wytresowanych w szkółce psów, które na końcu pozowały do zdjęć. Najwięcej emocji wzbudziła wizyta w miejscu przeznaczonym dla kotów, które można było pogłaskać i przytulić.
Wyżej opisane działania zapewne przyniosły schronisku wsparcie materialne, a uczniom wiele radości i satysfakcji.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring