Szukaj

Kolejny sukces naszych uczniów

Dzisiaj, 9 lutego 2017, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego Chojnie. Reprezentanci naszej szkoły walczyli dzielnie i zajęli wysokie, trzecie miejsce! 

Weronika Nieścioruk (VI b), Bartosz Szczerbiak (Vb) oraz Zuzanna Kruszyńska (IVb) konkurowali z grupami uczniów z 7 innych szkół podstawowych, tj. z Gryfina, Chojny, Nawodnej, Brwic, Stołecznej, Grzybna oraz Krzymowa rozwiązując zadania o różnym poziomie trudności. Postawione przed nimi wyzwanie językowe sprawdzało ich umiejętność słuchania, znajomości słownictwa oraz  ogólnych zagadnień kulturowych (np. rozpoznawanie bajki oraz jej tytułu). Weronika, Bartosz i Zuzanna oprócz dyplomów otrzymali nagrody rzeczowe, które pomogą im rozwijać wyobraźnię i wiedzę językową w zabawny sposób. Do konkursu uczniów przygotowała p. Małgorzata Łukaszewicz. GRATULACJE!!!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring