Szukaj

Bezpieczne ferie

Na dwa dni przed rozpoczęciem upragnionych ferii zimowych uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni mieli spotkanie z policjantami z Posterunku Policji w Cedyni, Panem Ernestem Groszewskim oraz Łukaszem Kalarusem.

Bezpieczne ferie

Policjanci przedstawili uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas ferii zimowych. Uczniowie otrzymali pakiet informacji o tym, jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe, jakich zachowań unikać oraz w jaki sposób postąpić gdy np. nieznajomy zapuka do naszych drzwi.  Panowie nawiązali również do obchodów „Dnia bezpiecznego internetu”, który w naszej szkole odbędzie się w piątek i podzielili się wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z internetu.
Dziękujemy serdecznie za prezentację i zwrócenie uwagi naszym uczniom na tak ważne tematy, jak bezpieczeństwo podczas ferii oraz podczas korzystania z Interentu.

Bezpieczne ferie

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring